Dropbox má nové logo

Dropbox ukázal nové logo na konci své reklamy Creative Freedom. Nicméně, samotná firma neinformovala o aktualizaci svého loga.

Nové logo zachovává stejný piktogram (ikona boxu). Změnil se pouze logotyp. Pravděpodobně se jedná o font Motiva Sans, které je však mírně přizpůsobené značce. Také u předchozího písma Franklin Gothic došlo k personalizaci jemnými posuny, aby logo dokonale vyhovovalo požadavkům společnosti.

new_2015_dropbox_logo

Staré vs. nové logo

Nechybí ani chytrý slogan „All Yours“, který vypráví skutečný příběh o Dropboxu. Podotýká, že je Dropbox přínos do světa, který umožňuje mít vše na jednom místě.

Jedná se o čtvrtý redesign loga Dropbox. První logo bylo navrhnuto v roce 2007 zakladatelem a CEO Drewem Houstonem. Změny loga proběhly v letech 2008, 2012, 2013 a nyní v roce 2015.

Zdroj / Foto: Figmints

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru