Drone’n'Base – první společenská hra se závodními drony

Slovenský tým využil potenciálu, který přináší dnes již všeobecně známé drony. Využítí jejich dronů Drone’n'Base je však mnohem zábavnější. Vytvořili totiž společenskou hru, ve které jsou ovládány malé drony, střílí se i závodí.

Tým šesti slovenských vývojářů vytvořil zábavnou společenskou hru Drone’n'Base, kde hráči lítají s malými drony, střílí, závodí a překonávají různé překážky. Ke hře stačí pouze herní balíček a smartphone, na kterém bude nainstalována aplikace k ovládání dronů.

2015-10-07_230534

Drone´n´Base – hra s drony pro každého milovníka adrenalinu

Jak drony fungují?

Každý dron má zabudované infračervené dělo a snímač, který registruje zasažení dronu. Hráčí střílí neviditelnými paprsky a drony jsou ovládány velmi jednoduše pomocí aplikace ve smartphonu nebo tabletu. K dispozici je několik herních módů. Například získat vlajku soupeře, závodit přes překážky nebo duel. Před každou hrou je možné zkontrolovat si pomocí aplikace dron, zbraně i informace o závodě, po ukončení hry je samozřejmě zobrazeno umístění ve hře.

2015-10-07_230523

Drony střílí pomocí neviditelného paprsku a ovládány jsou pomocí aplikace ve smartphonu

Co je součástí balení?

Součástí balení je dron, podstavec, dvě baterie a set náhradních vrtulí. Dvě baterie se budou při hře hodit, jejich výměna je totiž nutná již po sedmi minutách. Za tuto dobu ale není problém danou hru dokončit a mezitím už je nabíjena druhá baterie k výměně.

2015-10-07_230642

Game pack obsahuje dvě baterie i náhradní vrtule

Kde je možné drony koupit?

Drone’n'Base je možné koupit zde. Slovenský tým s touto hrou již získal mnoho ocenění, mezi která patří například Global Student Entreprenur Award ve Washingtonu.

Zdroj/foto: dronenbase

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru