Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: DPD v prosinci reguluje služby, záleží jí na jejich kvalitě

DPD v prosinci reguluje služby, záleží jí na jejich kvalitě

Společnost DPD, přední přepravce v České republice i v Evropě, reaguje na problémy s doručováním konkurence a tím i vysoký příliv nových zákazníků. 

 

Aby společnost ve vánoční sezóně předešla případnému přetížení sítě a udržela si vysokou kvalitu poskytovaných služeb pro své zákazníky, přijala nové preventivní opatření.

 

Od 4. do 31. prosince nepřijímá nové zákazníky a také reguluje platby – klienti mohou za přepravu (nikoliv dobírku) zásilky zaplatit pouze bankovním převodem. Objednávky přepravy s platbou v hotovosti, nebo kartou, nebudou zpracovávány. A to jak v aplikacích DPD CZ, přes e-mail, tak ani telefonicky. Registrovaní zákazníci mohou nadále zadávat objednávky přepravy na fakturu. Nové opatření usnadní celý proces na výdejních místech na depech.

 

Dále od 6. do 31. prosince je umožněna pouze jedna změna termínu či místa pro doručení. Současně není možný výběr doplňkové služby ranního, odpoledního, večerního doručení, včetně odložení termínu doručení. V těchto případech je doporučeno využití výdejních míst Pickup.

 

Zdroj: dpd.com

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru