Dovážka jídla přímo na váš piknik z Damejidlo.cz nově v Brně a v Praze

Dovážka jídla přímo na váš piknik z Damejidlo.cz nově v Brně a v Praze

Damejidlo.cz, web, který se svými službami stává stále populárnější. Jako první zavedl službu rozvozu jídla jiného, než je pizza. V každém městě spolupracuje s většinou restaurací a tím může zákazníkům poskytnout štědrý výběr pokrmu.

damejidlo

Společnost Damejidlo.cz založil podnikatel Tomáš Čupr, který má svém kontě i další weby poskytující služby, jako je Slevomat a Rohlik.cz. Jeden server poskytuje nevšední zážitky a cestování, na tom druhém zase můžete nakupovat potraviny online. Všechny jeho projekty nalezly díru na trhu a ve spojení s dobrou propagací se staly velmi populárními a vyhledávanými. Damejidlo.cz spadá pod mezinárodní skupinu Delivery Hero, došlo k tomu před dvěma lety.

Pick-up point

Nicméně Damejidlo.cz přichází s novinkou. Jídlo bude nadále rozvážet i k vám domů, ale nově si můžete dovoz objednat i na místa, která jsou „pikniková“. Funkce se jmenuje Pick-up point. Při objednání používáte aplikaci, ve které je mapa s piknikovými místy, na kterých si své jídlo vyzvednete. Funguje to tak, že si místo adresy vašeho domova zadáte právě místo tzv. pick-up pointu.

damejidlo_072117

První pick-up pointy se nacházejí ve velkých městech, jako Praha a Brno. V plánuje pick-up pointy rozšířit do dalších měst. Nejedná se o sezonní záležitost, ale předpokládá se, že největší zájem o službu bude v letních měsících.

Aplikace, pomocí níž si jídlo na pick-point objednáte je oceněna jako nejlepší aplikace pro rok 2017. Zakládá si na jednoduchosti, praktičnosti a maximální přehlednosti uživatele

Zdroj, text/foto: damejidlo.cz

Štítky: , , ,

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru