Tisková zpráva: Dotykový displej pro UPS zefektivňuje monitorování energetické spotřeby

Jeden z největších dotykových displejů určený pro UPS zařízení (zdroje záložního napájení) má v portfoliu Eaton Elektrotechnika s.r.o., přední výrobce a distributor elektrotechnického zařízení. Tento displej o velikosti tabletu graficky zobrazuje veškeré statistické údaje o spotřebě a prostřednictvím intuitivního rozhraní umožňuje uživatelům ovládat správu napájení. Správci budov a datových center tak mohou efektivněji řídit vlastní energetickou politiku i provozní náklady.

Dotykový LCD displej společnosti Eaton elektrotechnika s.r.o. je k dispozici pro UPS typu Power Xpert® 9395 a je určený jak pro zobrazení naměřených údajů, tak pro ovládání samotného zařízení.

Podrobné statistiky v grafické podobě
Intuitivní grafické rozhraní umožňuje uživatelům zobrazit důležité provozní stavy systému, provoznístatistiky včetně detailní energetické spotřeby v kWh a úspor, vše v reálném čase. Napomáhá tak zjistit důležité údaje o vývojových trendech energetické spotřeby. Uživatelé mají rovněž k dispozici navigační nástroje pro přístup k detailním historickým systémovým datům o energetickém průběhu a servisních zásazích.

Displej kooperuje i s celým systémem paralelně spojených zařízení
Tento displej o úhlopříčce 10“ je jedním z největších dotykových displejů UPS v daném průmyslovém oboru. Displej hladce spolupracuje s interní modulární strukturou UPS Power Xpert® 9395 a na lokální úrovni UPS načítá informace z jejích individuálních modulů, nebo z celého systému paralelně řazených UPS. Zákazníci mohou displej rovněž využít k monitorování parametrů svého systému záložního napájení s přístupem k detailnímu záznamníku o stavu baterie a disponibilní době zálohování.

Úzká spolupráce vývojářů se samotnými uživateli
Společnost Eaton, pro dosažení snazší a efektivnější správy datových center, úzce spolupracovala se správci a s technickou podporou datových center. Dotyková obrazovka dále zvyšuje hodnotu UPS Power Xpert® 9395, která získala řadu ocenění. UPS se s dotykovou obrazovkou chová jako integrovaný systém.

UPS Power Xpert® 9395 s účinností až 99 %
UPS Power Xpert® 9395 pracuje s vysokou energetickou účinností, dodává nepřerušené napájení a umožňuje odstupňovat dobu zálohování pro rozsáhlá datová centra, zdravotnická zařízení a pro další klíčové objekty, to vše na malé podlahové ploše. Při využití Eaton Energy Saver systému dosahuje UPS energetické účinnosti až 99 % a návratnosti vynaložených investic v rámci tří až pěti let. Dotyková obrazovka je k dispozici také pro dovybavení stávajících systémů na místě instalace.

Další informace o UPS Power Xpert® 9395 s dotykovým displejem naleznete na https://powerquality.eaton.com/Products-services/Backup-Power-UPS/9395.aspx?CX=54&cmx=231. Informace o produktech společnosti Eaton pak na https://www.eatonelektrotechnika.cz

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru