Dnes vyšlo 15 článků

Dostal se k modelingu díky svým fotkám na Instagramu

Určitě taky znáte někoho, kdo má Instagram plný svých vlastních fotek. Někdo prostě fotí přírodu, jiný radši selfies. Je to každého věc. Ale až si vás zase někdo bude dobírat, že byste se mohli přestat chlubit svým pěkným obličejem (nebo třeba výstřihem), můžete mu rozumně vysvětlit, že čekáte, až si vás všimne někdo od modelingu. Protože i to se na Instagramu očividně stává.

Znáte příběh toho, jak se stala slavnou Kate Moss? Ve zkrácené verzi to bylo nějak takhle: V roce 1988 se procházela čtrnáctiletá Kate s mámou po letišti JFK, když si jí všimla Sarah Doukas, zakladatelka Storm Model Management. No a od té doby je slavná.

Mladí lidé v té době umírali touhou, aby si jich takhle taky někdo všiml.

V době dnešních technologií je to jinak

Dnes už to ale řeší jinak. Díky Instagramu všichni, kteří by se rádi stali modelkou nebo modelem, vůbec nemusí opouštět svůj pokoj. Podívejte se na příběh Charlese Levi (@charleslevi). Ten získal smlouvu na modeling díky své kolekci selfies a fotek od fotografa.

charles-inst

Podobných fotek má na Instagramu @charleslevi spoustu.

Sedmnáctiletý mladík z Velké Británie se prostě rád fotil na Instagram. Hlavně si ho ale všiml fotograf Richard Sawyer. Ten ho viděl jako mladého Leonarda DiCapria, a tak ho nafotil a Charles si pak ty fotky dal na Instagram. Trochu sebestředně si totiž myslel, že by si ho mohl všimnout někdo od modelingu.

A měl pravdu. V komentářích k jedné z fotografií se mu ozval Jaime McHugh z Chadwick Modeling Agency.

charles-levi

Od té doby, co Charles podepsal smlouvu, se zúčastnil už 4 focení, včetně jednoho pro mezinárodní pánský módní časopis F**king Young. Nicméně vysvětlil, že prioritou je pro něj studium. Dokonce zodpovědně požaduje plánování práce tak, aby se nekryla se školou.

Zdroj: DailyMail

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru