Dopřejte svému prohlížeči trochu bezplatného hraní

Dopřejte svému prohlížeči trochu bezplatného hraní

Dnešní večer se může Váš browser proměnit v bezplatné divadlo dobrodružství, bitev a strategie. Noc je dlouhá a procesory dobře chlazené. Taktovací frekvence nepokojně bije a prsty potřebují trochu posilovat. Nalaďte svůj mozek na vysokorychlostní internet a pusťte se do hraní. Ať zítra nemusíte vstávat.

Touhy se mají realizovat

Každý kluk někdy toužil pilotovat letadlo. Místo na zemi se prohánět v oblacích a začít pocit mrazivého dobrodružství. Kdo na sobě pracoval a snažil se, do kokpitu letadla nakonec usedl. A pochopil, že vlastně to nejdůležitější se odehrává na zemi. Dobrodružství letištního personálu je zcela adekvátní pilotnímu vzrušení. Pocit výšek a proudění vzduchu nahrazuje nervní realita přistávajích a vzlétajících strojů, které pracují přesně podle pokynů dispečerů. Letiště je živý organizmus, který se mění a každé rozhodnutí má svůj význam a účel. Skyrama je hra stratégů, kteří dokáží nejen létat, ale zabezpečit letadla, správně rozhodnout o investicích a budovat fungující letecké impérium.

Investice letem světem

Browser hry jsou stejně náročné na logiku jako jejich pozemní vzory. Vybudujte si svoje letiště, kterému Havlovo nesahá ani po paty. Na přistávacích dráhách Vám budou neustále korzovat různé letecké spoje a bude jen na Vás je poslat na správnou destinaci. Vaši cestující budou lidé se stejnými problémy jako na zemi. Budou chtít maximum komfortu za nejmenší peníze. Neodpustí Vám ztráty zavazadel a zpoždění. A Vy budete usilovat o co největší zisky, abyste vybudovali něco neopakovatelného. Letiště Vám bude neustále klást různé překážky, jak se bude zvyšovat počet letadel, utratíte víc za údržbu. Personál také něco stojí a musíte přilákat investice. Odměnou Vám bude rostoucí prestiž a úroveň letiště. Získáte si mezinárodní renomé, více linek, zájem veřejnosti a užijete spousty zábavy.

Dobří piráti jsou jen v kinech

A kladných hrdinů jsou plné hřbitovy. Když si chcete trochu užít, zapomeňte na slušné vychování. Opijte se s bandou největších vyvrhelů, které kdy nosilo moře. Online hry zdarma nejsou jen pro mazánky. A jestli se Vám z jejich činů bude zvedat žaludek, tak nezapomeňte, že můžete klidně použít zábradlí na horní palubě. Vy ale máte pro strach uděláno. Pro PirateStorm si najměte nejhorší bandu, která Vám půjde denně po krku jako finančáci po daních. Budete muset spoléhat na spodinu společnosti a bezohledně přepadávat, loupit, krást a ničit. Každá činnost se musí dělat pořádně. Rozsekejte nepřátele, proveďte námořníky mořskými překážkami a seznamte je se svojí tvrdostí. Být pirátem není jen kořist. Po krku Vám půjdou všichni. Vaše poklady a kořist přiláká jiné vyvrhely, kteří budou podobně podlí, zlí a bezohlední. Pirátské řemeslo není pohádka o mořské víle. Mnoho vlastností této hry se Vám může hodit v životě. Ale nemusíte vyzkoušet všechno. Hlavně projděte všemi nástrahami a získejte si nekonečnou slávu a obdiv. Pro zločince má tento svět vždy pochopení.

Vyhlazování mytických dračích nestvůr

Dnešní večer adventury hry online budou středem vesmíru. Země potřebuje trochu pomoci a Vy jste její jedinou nadějí. Vaše prsty na klávesnici rozhodují o osudu lidské rasy a vývoji hry DrakenSang. Někde se vzaly šílené dračí obludy a nemají nic jiného na práci, než likvidovat nejvyspělejší a nejinteligentnější tvory. Ani trochu úcty nemají před žádným člověkem. Nezastaví se, dokud nás nevyhubí. Ve Vašich rukou je naše záchrana. Vydejte se na cestu, která je dlážděná bitvami a utrpením. Musíte překonat sám sebe. Na cestě Vám společnost budou dělat ostatky válečníků, kteří si zkusili porazit draky před Vámi. Probojujte se do dalších a dalších úrovní, abyste zachránili lidstvo. Temné doby musejí skončit a na Vaší obrazovce se musí objevit konečné vítězství. Vyhledejte nejšílenější mytické draky z příšerné minulosti a skoncujte s jejich nadvládou. Ať mohou zase vydechnout pokojní obyvatelé a uctívat Vás jako svého nezapomenutelného hrdinu, tvořit herní průmysl a nenchat na pokoji hráčskou duši.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru