DoodleVU: S chytrým zrcadlem je začátek dne jednodušší

DoodleVU je chytré zrcadlo s řadou užitečných funkcí. Zrcadlovou plochu si můžete přizpůsobit vlastním potřebám, a to pomocí neustále se rozrůstající knihovny prvků a widgetů. S chytrým zrcadlem se stávají věci jednodušší.

Stačí se zaregistrovat na webových stránkách projektu, kde prostřednictvím svého profilu nastavíte a přizpůsobíte plochu zrcadla. Chytré zrcadlo vám může zobrazit počasí, dopravu, tweety, poznámky, vzkazy od dalších členů domácnosti a další.

doodlevu

DoodleVU je chytré zrcadlo. Zdroj: Kickstarter

Chytré zrcadlo DoodleVU je postaveno na platformě Raspberry Pi, která je prostřednictvím kabelu či WiFi připojená k internetu. Nastavení je velice jednoduché. Jak už jsme zmínili, stačí se přihlásit na webových stránkách ke svému profilu. A případně můžete použít mobilní aplikaci, přes kterou také nastavíte zobrazované informace podle svých představ. Veškeré změny na ploše zrcadla se provádějí v reálném čase.

Vybrat si můžete tento designový doplněk domácnosti ve dvou barvách, a to bílé a černé. Jednoduché linie rámu dokonale zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Rozměry chytrého zrcadla jsou 55 x 34 centimetrů, přičemž tloušťka je 5 centimetrů.

Informace, které vám DoodleVU zobrazí

  • Aktuální datum a čas
  • Zadaný text
  • Informace o schůzkách naplánovaných v kalendáři Google
  • Titulky hlavních zpráv z médií
  • Předpokládaný čas příjezdu do určité destinace s ohledem na situaci na silnicích
  • Příspěvky ze sociální sítě Twitter
  • Aktuální počasí a předpověď počasí
  • Sportovní výsledky
  • Stav akcií na trzích
0651d724d233b2b24bcb766781e046d6_original

Zrcadlo je ve dvou barvách. Zdroj: Kickstarter

Aktuálně autoři projektu hledají podporu na crowdfundingovém serveru Kickstarter, kde se dokázalo překonat cílovou částku. Produkt bude dodáván pouze na adresy v USA, což tuzemské zájemce moc nepotěší. Nicméně cena je relativně příznivá, přičemž jedno zrcadlo vás vyjde na 199 dolarů (cca 4 850 Kč) a poštovné na 29 dolarů (cca 700 Kč).

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru