Donald Trump radí důležité dokumenty zásadně posílat kurýrem

Americký prezident Donald Trump se v sobotu vyjádřil k ochraně důležitých dokumentů před kybernetickými útoky. Dle Trumpa by se důležité dokumenty měly zasílat zásadně v papírové podobě pomocí kurýrů.

Dle Donalda Trumpa nejsou v digitálním prostředí v bezpečí žádné dokumenty, ať už je na jejich ochranu vynaloženo sebevětší úsilí.

8566721433_c2f788e058_z

„Je mi jedno, co ostatní říkají. Žádný počítač není bezpečný. Mám desetiletého chlapce, a i ten může na počítači dělat prakticky cokoliv. Pokud chcete skutečně bezpečně odeslat důležité dokumenty, zvolte proto raději kurýra.“, říká Donald Trump.

Nový americký prezident se takto vyjádřil ke kybernetické ochraně po převzetí úřadu po předchozím prezidentovi, B. Obamovi. Bílý dům také ve čtvrtek vydal sankce vůči Rusku a vyhnal 35 ruských úředníků. Je zde obava z hackingu právě z ruské strany.

zdroj/foto: thehill.com, flickr.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru