Dnes vyšlo 15 článků

Donald Trump přišel o 800 milionů dolarů

Donald Trump je první kandidát na amerického prezidenta, který odmítl zveřejnit svá daňová přiznání. Spousta kritiků se obává, že pokud by veřejnosti zpřístupnil svá daňová přiznání, ukázalo by se, že není miliardář.

Americký Forbes provedl průzkum, podle kterého klesla hodnota majetku Donalda Trumpa o 800 milionů dolarů na 3,7 miliardy dolarů. Důvodem je, že v New Yorku klesá trh s nemovitostmi, a tak celkem 18 nemovitostí Donalda Trumpa ztratilo na hodnotě, a to včetně mrakodrapu Trump Tower na manhattanské Páté Avenue, luxusního sídla Mar-a-Lago či soukromého klubu u pláže v Palm Beach. Pouze 7 jeho nemovitostí nabralo na hodnotě, například druhá nejvyšší budova v San Franciscu.

5439999805_474811d69f_b

Zdroj: Flickr

Americký Forbes sleduje majetek Donalda Trumpa už 35 let, přičemž několikrát vyhlásil bankrot. Ale dokázal se několikrát ze svého dna zvednout a vyšplhat se opět mezi nejbohatší lidi světa.

Velkým výdajem Donalda Trumpa je prezidentská kampaň, do které vložil z vlastní kapsy už 7 milionů dolarů. Celkové náklady na kampaň tak činí doposud téměř 55 milionů dolarů, přičemž se neočekává, že se mu v budoucnosti tyto peníze vrátí.

Zdroj: Forbes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru