Dnes vyšlo 15 článků

Donald Trump daruje peníze

Obchodní magnát Donald Trump tvrdí, že chce pomáhat lidem v nouzi, a tak rozdává tisíce dolarů. Rozjel kvůli tomu i webovou stránku.

Trump zahájil své financování na webu FundAnything.com. Pro začátek rozdal nějaké peníze už ve středu. Jeden ze šťastlivců obdržel 25 tisíc dolarů a druhý 15 tisíc dolarů.

Do financování byla zapojena i Celeste Buckingham. Celeste pochází ze Slovenska, dnes ale žije v Nashville. Určitě ji znáte z Česko Slovenské SuperStar. „Před pár dny jsem zjistila, že jsem byla Donaldem Trumpem vybrána jako příjemce jeho financování.“ uvedla Celeste. Trump tak bude financovat její hudební kariéru.

trump_celeste

„Můžete získat peníze na cokoliv, co potřebujete. Lékařská pohotovost, vysoká škola, školní uniforma. Můžete přijít, říci nám svůj příběh a říci o tom svým přátelům a Donald někdy vybere některé lidi, které bude podporovat,“ uvedl Bill Zanker.

Web pomáhá uživatelům získávat peníze na věci na základě toho, zda projekt splňuje nějaké cíle.

Jedním z přihlášených projektů je například ten, který chce do běžného života přivést revoluční žárovku. Žárovku zapojíte do zásuvky, stáhnete si zdarma aplikaci, a pak si na svém chytrém telefonu vyberete z více než 1 milionu vlastních barev, které odpovídají vaší náladě. Žárovka pak svítí právě touto barvou.

Trump bude rozdávat kufry plné peněz v Manhattanu ve středu v 10:30 dopoledne.

Zdroj: myfoxny.com

Obrázek: iglanc.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru