Domovská stránka Seznam.cz dostala novou podobu

Domovská stránka seznam.cz dostala novou podobu. V nové podobě zmizely ikonky v boxích Novinek, Super a Sportu. Nová verze byla testována už od března tohoto roku. 

Denně web navštíví zhruba 2,5 milionů uživatelů. V nové podobě seznamu se můžeme napříkad těšit na  zjednodušené boxíky, méně obrázků, větší texty a odkazy, které nebudou podržené. Co se týče televizního programu, je mnohem přehlednější než dříve. Dále také můžete vyhledávat údaje pomocí hlasových dotazů.

seznam_v_nove_podobe_rijen_2015

nový vzhled stránek

Také velká část úprav se odehrála na pozadí. Hlavní stránka se dokáže přizpůsobit veškerým tabletům a mobilním telefonům. Můžeme tedy říct,  že si dal tým na nové verzi opravdu záležet. Během 5 měsíců testování obdržel zhruba 35 000 podnětů od uživatelů a strávil testováním přibližně 3 000 hodin. V případě, že se uživatelům nová verze nebude zamlouvat, nabízí seznam dočasné vrácení staré verze. Seznam ale netestuje pouze nový kabátek. Použije také svůj algoritmus pro behaviorální cílení reklamy a doporučení jednoho článku z portálu Novinky.cz.

Zohlední důležitost, respektive aktuálnost dané zprávy i její čtenost. uvedl Seznam

Zdroj: Cnews, Seznam

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru