Video růžové blondýnky přesáhlo 5 milionů zhlédnutí, převládají však záporná hodnocení

Video růžové blondýnky přesáhlo 5 milionů zhlédnutí, převládají však záporná hodnocení

Pamatujete na Dominiku Myslivcovou? Začátkem loňského roku jsme s ní udělali rozhovor, takřka týden poté, co na Youtube nahrála svoje video…

To video přesáhlo neskutečných 5 milionů zhlédnutí. Jmenuje se příznačně – Barbie girl, stejně jako písnička, která v něm hraje. Dominika, někdy růžová, černá a jindy zase v plavkách, v něm tancuje, ksichtí se a dává nahlédnout do svého růžového světa.

Video koncem dubna překonalo pětimilionovou hranici, což už je pořádná dávka diváků. Pro srovnání, Ewa Farna této hranice dosáhla jen u jednoho svého hitu, a to Bez Lez. Videa na oficiálním kanálu Rytmuse mají většinou do 2,5 milionu zhlédnutí, výjimku tvoří jen video písně Jebe s bezmála šesti miliony. Srovnání by bylo více…

Získat tolik zhlédnutí je velice obtížné. Nejčastěji to dokáží populární videa, například hudební hity a podobně. Jindy to mohou být směšné propadáky, na něž se lidé podívají spíše pro pobavení.

Hodnocení Dominičina videa je vcelku vyrovnané. Přesto počet „Nelíbí se“ převažuje. V tuto chvíli má video 4 890 kladných hlasů a 5 652 záporných. Jaký byste dali vy?

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru