Tisková zpráva: Dokumentace BOZP a PO online na cloudovém serveru

Dokumentace BOZP a PO online na cloudovém serveru

BOZP-SYSTEM je sofistikovaný informační systém pro BOZP a PO umožňující kompletní přístup ke všem potřebným materiálům ohledně dokumentace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i požární ochrany ONLINE na cloudovém serveru. Přehledně, srozumitelně, jednoduše a s přístupem odkudkoliv přes internet.

Koho se dokumentace BOZP týká
Dokumentace BOZP a PO se týká všech podnikatelských subjektů, tzn. všech právnických a podnikajících fyzických osob. Zákon ukládá, že dokumentaci musí mít podnikatel nejen zpracovanou, ale také pravidelně aktualizovanou. Více informací o bezpečnosti práce a požární ochraně se můžete dozvědět například v informačním magazínu bezpecnostprace.info, kde je pro vás připravena také bezplatná BOZP poradna a kam můžete zasílat své dotazy.

BOZP-SYSTEM se správou přes internet
BOZP-SYSTEM je jednoduchý, přehledný a srozumitelný informační systém pro správu dokumentace BOZP a PO. V oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany je tento nástroj na trhu jediný. Pracuje se s ním přes internet formou tzv. cloudu, kde jsou všechny informace a přehled o povinnostech daného subjektu ukládány a archivovány na zabezpečený server. Tento informační systém pro BOZP a PO provozuje firma CRDR s.r.o., která je zároveň jeho autorem. BOZP-SYSTEM si rovněž lze vyzkoušet přímo na na webu https://www.bozp-system.cz/ . V rámci spolupráce je pak BOZP-SYSTEM poskytován zcela zdarma.

Co vše BOZP-SYSTEM umí
BOZP-SYSTEM nabízí řadu užitečných funkcí pro všechny podnikatele. Plně respektuje platnou legislativu a nařízení vlády v plném znění.

Jaké jsou výhody systému
● přehled o nedostatcích, závadách, poruchách a haváriích
● automatizované upozorňování na povinné kontroly a revize
● náhled do návodů a manuálů pro krizové situace
● nastavení práv zobrazování informací pro zaměstnance nebo odpovědné osoby
● možnost třídit dokumenty dle jednotlivých provozoven
● nahrávání ostatních potřebných dokumentů spojených s BOZP (manuály apod.)
● propojení na eŠkolení – online kurzy a školení BOZP a PO
● automatické zálohování dat na zabezpečený cloud server
● individuální propojení a přizpůsobení s jiným softwarem dle požadavků

Přechod z papírové formy na elektronickou je jednoduchý
V případě zájmu o tento unikátní nástroj je třeba pouze projít jednoduchým vstupním BOZP auditem, který je třeba pro zjištění reálného stavu dosavadní dokumentace a aby vše bylo v pořádku dle platné legislativy. BOZP audit obsahuje kontrolu pracoviště, na základě níž budou identifikována potenciální rizika, která budou následně zapsána do dokumentace. Nemusíte tak řešit žádné dohledávání hromady papírů a šanonů stávající dokumentace. Ty už potřebovat nebudete, protože o vše ostatní už se postará auditor a specializovaná firma.

Další informace o problematice BOZP, PO a systému BOZP-SYSTEM naleznete na www.DokumentaceBOZP.cz, www.BOZP.cz, www.skolenibozponline.cz nebo www.CRDR.cz.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru