Dnes vyšlo 15 článků

Dokonalý kávovar do vaší kanceláře

Začínáte každé pracovní ráno hrnkem kávy? V tom případě by se vyplatilo zapřemýšlet, jestli nebude lepší koupit do firmy kávovar. Určitě je vás víc, kteří si potrpí na tenhle životabudič, a kdo má to kafe pořád dokola vařit…

Myslíte, že vařit si kávu ručně je levnější? Tak pozor. Koupíte-li si kávovar na kapsle, útrata bude opravdu výraznější. Ale s automatickými kávovary JURA, do nichž se sype zrnková káva, svou peněženku tolik neprovětráte. Jeden hrnek ranní vzpruhy vás vyjde na tři koruny. A to za to určitě stojí, však se vám peníze vrátí v podobě vyšší výkonnosti.

Švýcarská kvalita

Značka JURA vyrábí automatické kávovary pro domácí i profesionální použití už od roku 1931. Pochází ze Švýcarska a pověstná švýcarská přesnost a dokonalost je ve výrobě znát. Však jeden z nedávných modelů dokonce vyhrál cenu Red dot design award 2016. Ocenění a pochvaly sbírá JURA i od zákazníků.

we6

JURA WE6

Moderní funkce

Každý kávovar JURA je nejen designovým skvostem, ale i průkopníkem v oblasti technologií. Například oblíbený model WE6 disponuje TFT displejem a ovládáním v češtině, chytrým SMART filtrem, možností propojení pomocí smart connectoru (kvůli získání statistik a nastavení) a také umožňuje několik uživatelských úrovní – každé úrovni se dají povolit jen určité nápoje.

Zaměstnanec roku

Ještě oblíbenější je v kancelářích model JURA WE8, který prý bývá pravidelně volen nejlepším zaměstnancem měsíce. Nemívá špatnou náladu, nikdy neodmítne pomoct a dodá sílu na celý den.

we8

JURA WE8

Jeho obrovským plusem jsou velké zásobníky (nádržka o objemu 3 litry, násypka na 0,5 kg a kontejner na odpad pro 25 porcí), takže jej nemusíte čistit několikrát denně. Umí toho překvapivě mnoho. Vychutnáte si klasické ristretto či espresso JURA, ale také capuccino, latte macchiato, Flat White, … WE8 potěší prostě každého. A jak to máte vy? Budete si ještě stále vařit kafe v rychlovarné konvici?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru