Dnes vyšlo 15 článků

Dokonalý a rychlý cartoon portrét za hubičku

Máte doma štosy a štosy fotografií? Do týdne můžete mít portrét jako vystřižený z filmových animáků. Na portálu www.fiverr.com si můžete obraz objednat a zároveň si pročíst recenze od uživatelů, kteří již tyto služby okusili.

Rychle, levně, kvalitně

Uživatel Azumaken, původem z Indonésie – jeho profil si můžete prohlédnout zde – nabízí tvorbu cartoon fotografie. Jde o velmi úspěšný projekt a produkt se prodává za opravdu dostupnou cenu od 5 dolarů. (= 24,23 korun/ 1 dolar). Průměrná doba zhotovení je 7 dní, ovšem pokud jste ochotni sáhnout hlouběji do kapsy, je možné mít obrázek do dvou dnů. Expresní doba zhotovení vás přijde celkem na 25 dolarů. Konečný produkt vám bude doručen buď poštou nebo na emailovou adresu. Záleží na kupujícím, co zvolí.

create-cartoon-caricatures_ws_1440949137create-cartoon-caricatures_ws_1440949137create-cartoon-caricatures_ws_1440949137create-cartoon-caricatures_ws_1440949137

Platba předem

Platební formulář k nahlédnutí zde. Platí se prostřednictvím platební karty, kdy je nutné zadat číslo kreditky. Částka Vám bude poté odečtena vaši bankou. V závislosti na představě spotřebitele, se mohou ceny ještě různě lišit. Pokud si budete přát kresbu celé postavy či například tvorbu obrazu pro komerční účely. Cenová rozpětí a nabídky jsou možné k nahlédnutí zde.

517 recenzí

K nahlédnutí je k dispozici 517 recenzí přímo na profilu umělce. Celkový počet zprůměrovaných bodů v hodnocení je 4,9 z možných 5. To dává opravdu velkou naději na úspěch! Pro představu se nezapomeňte podívat do galerie hotové práce.

A jak je to jinde?

Existuje celá řada umělců, kteří nabízení stejné nebo obdobné služby. Za formát A4 je cena v  průměru 40 euro (27,01/ 1 koruna). Doba dodání je také značně delší. Pohybuje se od 14 dnů do cca měsíce.

Zdroj: fiverr, freelancer,.elancescontentcdnil1

 

Jmenuji se Radka a vyznačuji se tím, že ráda píši. Druhým rokem mám vlastním blog, kde se snažím psát poznatky ze svého života ironickou formou. Kromě psaní jsem instruktorka jógy, knihomol, milovník zvířat - hlavně psů a věčný snílek.

Komentáře

Nahoru