„Dokonalé“ kopie iPhonů přímo z Číny. Poznali byste rozdíl?

Čína je země, která se proslavila zejména svými „fejky“. Z této asijské země pochází kopie nejrůznějších produktů, přičemž jablíčková společnost Apple není výjimkou. Ačkoliv iPhony na první pohled vypadají jako problém, při bližším zkoumání narazíte na nedostatky. Jak poznat falešný iPhone od pravého?

Dom Esposito vyrazil do Číny, aby se podíval na falešné produkty od technologických společností, jako je například Apple. Na jednom trhu narazil na dokonalé falešné kopie iPhonů, přičemž jeden produkt vyšel na 30 €.

Na obrázcích se můžete podívat, že se skutečně nejedná o originály. Musíme však podotknout, že v Číně jsou takové produkty nejspíše populární, když se vyrábějí. iOS je pro čínské obyvatelstvo neznámý pojem a zařízení běží pravděpodobně na operačním systému Android či Darmo. Čína je země neomezených možností, bohužel, falešných.

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

Zdroj / Foto: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru