Dokonalá videoreklama „Kdyby Carlsberg dělal účesy“

Carlsberg je známý nejen kvůli skvělému pivu, ale také díky jeho výborným a originálním reklamám. Jednou z nich je reklama „Kdyby Carlsberg dělal účesy“. Nová kreativní reklama začíná tím, že mladý muž vstoupí do kadeřnictví s tím, že on i jeho pes hledají stylový účes. Zákazník je pak uveden do surrealistické místnosti vzdadu, kde se usadí, dostane chlazený Carlsberg a k úpravě jeho vlasů i strsti jeho psa hraje živá kapela.

Carlsberg se může pochlubit nejen dobrým pivem, ale i velmi originálními reklamami. Jedna z nich se jmenuje „Kdyby Carlsberg dělal účesy“ a byla vytvořena v rámci kampaně „Kdyby Calrsberg dělal…“. Reklama začíná tím, že mladý muž vstoupý do originálního kadeřnictví, kde mu je vytvořen skutečně originální účes a při samotném procesu hraje živá kapela a mladý muž pije pivo Carlsberg. Dokonalý účes je vytvořen i jeho psovi. Carlsberg dokonce v současné době v rámci této kampaně nabízí limitovanou edici šamponů, kondicionérů a tělových krémů s přídavkem piva Carlsberg.

David Scott, ředitel značky ve Velké Británii, řekl:

„Rozhodli jsme se kampaň Kdyby Carlsberg dělal, vrátít na obrazovky a to se setkalo s obrovským úspěchem u diváků“.

Nová reklama zpočátku bude běžet zejména na sociálních sítích jakou jsou Facebook, Youtube a další… Již po pěti dnech má reklama na Youtube skoro půl milionu zhlédnutí.

 

zdroj: eatoutmagazine.co.uk, youtube

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru