Dnes vyšlo 1 článků

Dojemná reklama na whisky aneb bratrská láska až za hrob, a to doslova

V posledních týdnech jakoby se s vánočními reklamami roztrhl pytel. Dojemná reklama na whisky, která ukazuje bratrskou lásku až za hrob, nepochází z dílny značky Johnnie Walker. Pod reklamou se podepsali dva šikovní studenti německé filmové akademie v Baden-Wurttembergu.

Daniel a Dorian natočili reklamu na alkohol. Jakmile spot zhlédnete, zatoužíte po pohárku whisky a současně vám ukápne slza. Příběh pojednává o dvou bratrech, kteří mají spoustu společných zážitků. Dětství strávili v hornaté oblasti Skotska, kam se po letech opět vrací. Společně kráčí zamlženou krajinou a v pozadí hlas vypráví příběh o jejich zážitcích.

Ve zchátralém domě si připijí skleničkou whisky od značky Johnnie Walker, která je posilní na další cestu k vysokému útesy. Po celou dobu jeden z bratrů nese neznámý předmět zabalený v látce. Na konci videa je celé rozuzlení příběhu, které vám vžene slzy do očí.

Zdroj / Foto: AdWeek

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru