Tisková zpráva: Dobře vypracovaný životopis zvýší vaše šance na práci

Hledáte si práci? Budete se ucházet o vaše úplně první pracovní místo, anebo hodláte změnit pracoviště po mnoha letech? V obou případech se vám vyplatí mít skvěle vypracovaný životopis, protože právě ten bude prvním, co si vaši potencionální budoucí zaměstnavatelé přečtou. Webová stránka Profesionální životopisy vám vytvoří nejlepší a nejkvalitnější životopisy! https://www.profizivotopisy.cz/

Životopisy za pár minut

Profesionální životopisy vám vytvoří reprezentativní životopis v několika jazykových verzích za velice příznivou cenu. Pro získání profesionálního životopisu potřebujete učinit jenom tři kroky. Nejprve si vyberete z nabídky šablonu, vyplníte údaje, provedete platbu a obratem obdržíte životopis do své emailové schránky. Vytvoření životopisu vám zabere jenom několik minut. Jde o velice jednoduchý postup, protože potřebné údaje mají šablony již vyplněné. Na výběr máte třicet různých profesionálních šablon. Životopis budete mít hotový už do deseti minut, jde tedy o rychlé vyřízení vašeho požadavku. Životopis získáte v nejpoužívanějším univerzálním formátu PDF.

Snadných pět kroků vás dovede k ideálnímu strukturovanému životopisu! Bude vytvořen speciálně pro vás – bez problémů a zbytečných průtahů. Vyberete si vzhled životopisu, vyplníte informace, posléze dojde ke kontrole a náhledu. Následně bude požadováno zaplacení převodem nebo platební kartou. A po zaplacení si můžete výsledek kdykoliv stáhnout pro své potřeby. K plusům webu rychlé Profesionální životopisy se řadí rychlé vygenerování a stažení, rychlá a bezpečná platba.

Dokonalý design s maximem kvality

Dobře vypadající CV vytvoříte s pomocí moderních technologií lehce. Webové stránky Profesionální životopisy nabízejí už hotové modely životopisů, stačí si jen zvolit vašeho favorita. Jednoduchý modrý design dobře vypadá a řadí se k základním vzorům. V pravé části najdete texty a vlevo kontakt, osobní údaje a vaše dovednosti.

Fancy modrý je druhou možnou volbou. Design splňuje nároky na spíše neformální životopisy. Získá si vás svým hravým vzhledem a nechybí ani potřebné informace. Karibská laguna má ústřední část tvořenou velkým modrým obdélníkem s doplňkem menšího grafického prvku. Jde o oblíbený návrh pro CV s fotografií i bez fotky. Údaje jsou zaznamenány do dvou tématicky odpovídajících sloupců.

KONTAKT:

www.profizivotopisy.cz

tel. 777 55 99 88

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru