Do WhatsAppu na Android konečně přijde spousta nových smajlíků

Nejnovější beta verze WhatsAppu pro Android konečně obsahuje všechny smajlíky, které do iOS přišly ve verzi 10.2. Patří mezi ně třeba klaun, slanina, avokádo a mnoho dalších.

Jelikož WhatsApp používá stejné smajlíky jako iOS, bývá to vždy tak, že Apple nějaké přidá a do WhatsAppu přijdou až v dalších aktualizacích. Je to takhle chytré, protože si aspoň WhatsApp zachovává stejné smajlíky na všech zařízeních. Třeba v Messengeru to dost dlouho nefungovalo a nejspíš ještě stále nefunguje. Pokud ze zařízení s iOS pošlete smajlíka, který Messenger neumí, zobrazí se jako čtvereček.

Čtvereček obdrží i současní Android uživatelé WhatsAppu, kterým z iOS pošlete třeba klauna. Avšak změna přijde brzy, nezávisle na tom, jakou verzi Androidu používáte.

povolani

Novinkou jsou například smajlíci povolání

Jak získat nové smajlíky už nyní?

Nechcete-li čekat, až bude verze se smajlíky veřejně dostupná, můžete se stát beta testerem WhatsApp Messengeru. Nebo si stáhněte aplikaci z APK Mirror.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru