Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Do Squire Patton Boggs přichází Veronika Vaněčková

Do Squire Patton Boggs  přichází Veronika Vaněčková

Pražskou pobočku mezinárodní advokátní kanceláře SQUIRE PATTON BOGGS posílila na pozici Associate Veronika Vaněčková.

Před nástupem do Squire Patton Boggs působila Veronika Vaněčková přes tři roky v londýnské a newyorkské pobočce investiční banky J.P. Morgan Chase. Specializuje se na finanční služby a nemovitostní právo. Poskytuje právní služby ve všech oblastech bankovního a finančního sektoru, zejména ve vztahu k exportnímu, projektovému, nemovitostnímu a asset-based financování. V rámci komplexního poradenství se účastnila vyjednávání řady mezinárodních obchodních smluv a faktoringových finančních transakcí pro lokální a nadnárodní dodavatelské řetězce na území Evropy, Afriky a Blízkého východu. „Mým osobním cílem je poskytovat podporu tuzemským i mezinárodním klientům založenou na inovátorských řešeních s citem pro obchodní motivaci a ekonomické cíle jednotlivých klientů,“říká Vaněčková.

Vystudovala studijní program LL.B. a LL.M. na University of South Wales a během svého pobytu v New Yorku získala titul PgC v mezinárodní obchodní praxi na St. Mary’s University.

Advokátní kancelář Squire Patton Boggs akvizicí získává bohaté zkušenosti z klientské strany. “Kombinace znalosti finančních transakcí a jejích zkušeností z Velké Británie s orientací v místním prostředí využijeme především při poradenství klientům, kteří budou dotčeni Brexitem a novou situací na ostrovech,”komentuje příchod Radek Janeček, řídící partner Squire Patton Boggs.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru