Dnes vyšlo 15 článků

Do komunikace na LinkedInu se konečně dostali smajlíci, GIFy a samolepky

Přestože máte profil na LinkedInu, využili jste vůbec někdy možnost posílat přes něj zprávy? Pravděpodobně ne, ono to totiž nikdy nebylo příliš lákavé. Teď se to ale změnilo. LinkedIn komunikaci úplně renovoval.

Společnost minulý týden v úterý spustila úplně nově vypadající chat, který konečně vypadá jako komunikační aplikace. Rozhraní je čistší (na počítači i mobilu), lze odesílat fotograie a dokumenty a můžete používat smajlíky, GIFy a samolepky.

wonton_post_desktop-product

Jenže to je možná pořád málo. Nový design LinkedInu nezaručí, že si přes něj lidé začnou psát. Jedná se především o profesní sociální síť a obchodní záležitosti se daleko častěji řeší e-mailem. LinkedIn si toho je vědom, a tak plánuje další funkce, kterými by mohl zaujmout.

„Tvrdě pracujeme na nových možnostech. Zaujaly nás pojmy jako inteligentní asitent zpráv, který by vám mohl poskytovat informace o osobě, než s ní začnete konverzaci. Nebo možnost hlasové a video konverzace,“ vysvětlil zástupce LinkedInu.

wonton_post_mobile

Že jste si změny ještě nevšimli? Přijde na iOS, Android i do webové verze, ale bude to chvíli trvat. Nejdříve ji dostanou anglicky mluvící uživatelé.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru