Do džungle virtuálních operátorů míří další silný hráč – Gorila Mobil

Do džungle virtuálních operátorů míří další silný hráč – Gorila Mobil

Miliardář Jiří Šimáně přichází na trh virtuálních operátorů s novou značkou. Gorila Mobil se má specializovat především na mobilní data. Po společnostech ČEZ či Tesco tak do džungle virtuálů vstoupí další silný hráč.

Jiří Šimáně je spolumajitelem ČSA a Unimex Group a již brzy uvede na trh svůj nový projekt. Gorila Mobil se má zaměřit hlavně na mladé lidi a bude stavět především na datové komunikaci. Nového virtuálního operátora zákazníkům nabídne už příští týden.

Podle Hospodářských novin chce miliardář zaujmout hlavně tarify, které budou založeny na mobilním připojení k internetu. Gorila Mobil bude pravděpodobně fungovat v síti O2.

Právě zaměření na rychlé datové služby může být předpokladem k úspěchu. Jiří Šimáně se tím odlišuje od aktuálních operátorů, kteří cílí svůj byznys na nižší segment zákazníků nabídkou levnějšího volání a SMS.

Obrázek: tutsplus.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru