Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Do Dobrého webu se vrací Lukáš Rýdl na pozici Digital Development Consultant

Do Dobrého webu se vrací Lukáš Rýdl na pozici Digital Development Consultant

Lukáš Rýdl původně v Dobrém webu vedl realizační tým specialistů online marketingu a zároveň působil jako školitel. Posléze na nějaký čas společnost opustil a přidal se k TV Prima jako Online Marketing Manager, kde měl na starosti plánování digitálních kampaní televize. Po necelém roce se Lukáš vrací zpět do Dobrého webu, na pozici Digital Development Consultant.

 

“Lukáš je člověk, který v sobě naprosto unikátně snoubí vynikají praktickou znalost širokého oboru digitálního marketingu s fantastickými prezentačními a lektorskými dovednostmi. Jeho nová role bude daleko více customer-facing, než kdykoliv předtím a od jeho opětovného angažmá si slibujeme aplikaci inovovaného přístupu k práci především s novými zákazníky,” vysvětluje Michal Mládek, obchodní a marketingový ředitel Dobrého webu.

 

“Dobrý web bylo nejvíc naplňující místo pro práci, jaké jsem během více než deseti let poznal. Chyběli mi klienti a proto bylo rozhodnutí se jim a jejich strategiím věnovat naplno jasnou volbou,” říká Lukáš Rýdl, nový Digital Development Consultant Dobrého webu.

 

Lukáš Rýdl

 

Lukáš Rýdl studoval Biofyziku a Veřejné zdraví na Ostravské univerzitě. Zkušenosti s prací s lidmi má již od roku 2007, kdy fungoval jako kouč a trenér v několika bankovních institucích. Od roku 2016 také působí jako přednášející na Akademii digitálního marketingu DigiAka.

 

 

O Dobrém webu s.r.o.

Digitální agentura Dobrý web doručuje svým zákazníkům skvělý prožitek na webu a zároveň efektivně cílené kampaně. Tým agentury je složen z předních odborníků na UX a digitální reklamu.

Dobrý web mimo jiné pořádá desítky školení pro veřejnost ročně, stojí za projektem semestrálního studia digitálního marketingu DigiAka a pořádá prestižní soutěž digitálních projektů WebTop100 spojenou s každoroční konferencí.

Zdroje: dobryweb.cz, linkedin.com

 

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru