Dnes vyšlo 15 článků

Do Chorvatska RegioJetem za nejnižší cenu

Do Chorvatska RegioJetem za nejnižší cenu

Cestování vlakem je beze sporu jedním z nejpohodlnějších způsobů, jak se někam dopravit. Jedete bez přestávky, máte komfort, prostor a nemusíte se na nic soustředit. Nehledě na vše ostatní je to také jeden z nejbezpečnějších druhů dopravy. RegioJet přišel s novinkou, která Čechům vyrazí dech. Cesta do Chorvatska už nebude znamenat přeplněné auto, řízky v alobalu a 15 hodin na dálnicích. Pouze nastoupíte do vlaku a za 15 hodin jste v Chorvatsku.

Letní dovolené většinou znamenají praštit se přes kapsu a zaplatit si 14 dní u sluncem zalitého moře. Nejoblíbenější destinací Čechů je Chorvatsko, někteří tam jezdí roky za sebou. Možná proto, že je tam více Čechů, než Chorvatů, možná proto že je to relativně blízko. Tak či tak už nebudete muset podnikat cestu autem, ale RegioJetem. Souprava vlaku bude mít 12 vozů, přičemž je kapacita 560 míst pro cestující.

1B2A5688_leto

Odjíždět se bude ráno v 5:30 z Hlavního nádraží v Praze. Přistoupit můžete také v Pardubicích, v Brně, v Břeclavi nebo v Bratislavě. Vyjíždí se třikrát do týdne – úterý, pátek, neděle. Cesta potrvá 15 hodin. V ceně jízdenky je malá snídaně a připojení k internetu. Pak už jen vystoupíte v Rijaka a přivítáte se s pohledem na Jadranské moře. Spoj bude přímý, takže se cesta velmi urychlí. Jediná mezizastávka je ve Slovinsku v Lublani. Na dovolenou vlakem se budete moci vydat od 30.6. do 26.9. Minulý týden za začaly prodávat jízdenky. Cena jízdenek se liší v návaznosti na typ vozu – vůz se sedačkami stojí na jednu osobu 590 Kč a s lehátkem ve spacím voze 790 Kč. Jízdenka je za tuto cenu jednosměrná, přesto se jedná o nejlevnější cenu jízdenek.

 

Zdroj, foto: regiojet.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru