Do Česka míří spam, který sází na naši lásku k biatlonu

Do Česka míří spam, který sází na naši lásku k biatlonu

Češi jsou v posledních letech zapálenými fanoušky biatlonu a určitě je to hlavně ze dvou důvodů. Tím prvním je skutečnost, že Čechům se v biatlonu daří. Téměř u každého závodu můžeme trnout, zda se nám podaří dosáhnout na stupně vítězů, protože šance tam jsou skoro vždycky. Druhým důvodem je to, že skvělé biatlonové závody se jezdí také u nás v Novém Městě na Moravě.

Každopádně jelikož jsme tak vášnivými fanoušky, není divu, že se i v Česku začíná šířit biatlonový spam. Možná už také vám přišel e-mail od noreply@biathlonmania.com s pozvánkou ke hře Biatlon Mania. Je to něco podobného jako pozvánky na facebookové hry. A je to dokonce podobně otravné.

email_rozostreni

Biathlon Mania je online hra, ve které se pochopitelně stanete biatlonovým závodníkem. Nepůjde to ale úplně lehce. Budete muset tvrdě trénovat, stejně jako ve skutečném biatlonu. Naučíte se rychle jezdit, přesně střílet a natrénujete výdrž.

biatlonmania

Když budete šikovní, budete dostávat peníze za výhry a nakoupíte nové vybavení nebo si založíte vlastní klub. Můžete budovat kariéru po boku takových biatlonových hvězd, jako je Simon Fourcade nebo Daniel Böhm.

game-biathlon-mania-03

Hra je i v češtině

Na hře prostě není nic zvláštního kromě toho, že její tvůrci zvolili atraktivní téma. Biatlon je teď oblíbeným sportem a obzvlášť v České republice. Tak prosím vás, až to k vám taky dojde, klidně si zahrajte, ale ušetřete nás pozvánek do hry. Stačí nám to na Facebooku, opravdu je nemusíme dostávat ještě mailem.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru