Dnes vyšlo 1 článků

Do anglických McDonald’s instalují tablety

Pokud se v následujících měsících chystáte do Velké Británie a občas navštívíte nějaký ten fast food, nelekněte se v McDonaldu. Do většiny svých restaurací tam totiž instalují tablety. Během jídla si v pohodě zkontrolujete Facebook, zahrajete nějakou hru nebo přečtete novinky. Není to už trochu moc?

McDonald’s celou věc testoval už loni a myslí si, že je to „zážitek budoucnost“. Veřejnost ale tvrdí, že chce jen zvýšit klesající prodej. Není to jejich první technologické lákadlo, ve Švédsku šlo dokonce z krabice Happy Meals vytvořit brýle pro virtuální realitu.

„Technologie hrají důležitou roli ve všech oblastech života včetně stravování mimo domov. Změny, které uskutečňujeme v rámci programu ‚Experience of the Future‘, nám přibližují způsob života našich zákazníků,“ popsal Doug Baker, vedoucí IT oddělení v britském McDonald’s.

tablets

Tablety Samsung se softwarem společnosti SOTI

Nikdo nesdělil, o jaké tablety přesně půjde. Víme jen, že budou z řady Samsung Galaxy. Těžko říct, zda je to krok dobrým směrem. Dospělí si svá chytrá zařízení nosí neustále s sebou, takže se dá předpokládat, že tablety budou spíš lákadlem pro děti. Jak moc z toho asi budou šťastní jejich rodiče?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru