Dnes vyšlo 15 článků

Do agentury H1.cz nastupuje Merglevský a Matějka povýšil

Digitální agentura H1.cz má od počátku roku dva nové manažery. Ještě před Vánoci tým account manažerů rozšířil Milan Merglevský. A lídrem performance advertising se stal Martin Matějka.

Milan Merglevský přešel do agentury z E-commerce Holdingu, kde vedl online marketing. Během své kariéry působil také v Praze v Medio Interactive, kde měl ne starosti optimalizace vyhledávání, práci s uživatelskou zkušeností, webovou a datovou analytiku a PPC. Věnuje se multichannel strategiím.

martin matějka

Martin Matějka, Zdroj: Facebook

Martin Matějka začal v agentuře H1.cz pracovat v loňském dubnu jako senior PA konzultant, přičemž měl na starosti velké klienty jako Českou pojišťovnu, Generali, Košík.cz či Kulina. Před nástupem do digitální agentury pracoval několik let v Počítačové pohotovosti, ve které stál v čele týmu internetové reklamy a vývoje webových prezentací.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru