Dnes začíná Den dopravy zdarma
Listopadový Den dopravy zdarma už je na českém internetu zavedeným pojmem. Každoročně (letos už popáté) nám dává šanci nakoupit vánoční dárky online bez platby za poštovné. Zapojených obchodů je podobně jako loni.
Den dopravy zdarma pořádá Heureka, proto jsou do něj zapojeny pouze spolehlivé obchody s certifikátem Ověřeno zákazníky. Všechny zapojené obchody jsou také po dobu trvání akce označené speciální ikonkou přímo ve výpisu nabídek na Heurece. Letos jich je 1486. Jestli je zapojený i e-shop, v němž se chystáte nakupovat vy, zjistíte přímo na webu www.dendopravyzdarma.cz.
Šanci nakupovat bez dopravy máte až do zítřejšího poledne
Akce dopravy zdarma při nákupu nad 300 Kč platí od 12:00 15. 11. do 12: 00 16. 11. Šanci nakupovat tedy máte až do zítřejšího poledne.


Komentáře