Dnes startuje Den dopravy zdarma

Heureka letos pořádá už čtvrtý ročník Dne dopravy zdarma a zapojilo se opět mnoho obchodů z různých odvětví. Od dnešního poledne můžete po dobu 24 hodin nakupovat bez poštovného, pokud si objednáte v minimální hodnotě 300 Kč.

Akce Den dopravy zdarma u nás probíhá už čtvrtým rokem. Už druhým rokem je datována na 18. listopadu a trvá přesně 24 hodin. Zatímco v roce 2012 do ní bylo zapojených jen 582 e-shopů, loni to bylo už 1244 a letos dokonce 1601.

Jak nakupovat bez poštovného?

Akci Den dopravy zdarma pořádá Heureka.cz, proto jsou do ní zapojené jen e-shopy, které splňují podmínky Heureky a vlastní certifikát „Ověřeno zákazníky“. Díky tomu máte jistotu, že si neobjednáte ze žádného podezřelého obchodu.

den-dopravy-zdarma

Seznam všech zapojených obchodů najdete přímo na www.dendopravyzdarma.cz. Můžete si rovnou vyhledat, zda se mezi nimi nachází také váš oblíbený e-shop, nebo si nechat vypsat všechny podle odvětví. Pak si stačí z jakéhokoliv z nich od dnešních 12:00 do zítřejšího poledne objednat cokoliv v hodnotě vyšší než 300 Kč a máte poštovné po ČR zdarma.

Loni jsme bez poštovného nejvíce nakupovali elektroniku, celkem jsme za poštovné ušetřili 12 260 337 Kč. A obchodům se to taky vyplatilo, obrat zapojených obchodů činil 208 106 451 Kč.

dendopravy2014

Den dopravy zdarma 2014

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru