Dnes vyšlo 15 článků

Dnes se slaví Valentýn pro kluky – den steaků a orálního sexu

Dnes se slaví Valentýn pro kluky – den steaků a orálního sexu

Dneska je to právě měsíc od Valentýna a vzhledem k tomu, že Valentýn s kytičkami a čokoládičkami je spíš svátkem pro holky, vymysleli si kluci něco svého. Pravděpodobně jste o tom ještě nikdy neslyšeli, ale 14. března se slaví Valentýn pro kluky. Oslavuje se steakem a orálním sexem.

Připadá vám to jako výmysl nějakého puberťáka? Prý ne. Přímo na webu www.officialsteakandblowjobday.com si dělají legraci, že byl možná vynalezen už Římany – tedy bratrancem svatého Valentýna, který se náhodou jmenoval Claudius Fellatio (v překladu felace). Pak naznačují, že mohl vzniknout i po druhé světové válce za účelem přivítání vojáků doma. Těžko říct. Jedno je ale jasné. Určitě se nenajde jediný muž, kterému by se takový den nelíbil.

like_christmas

Pro muže je dnešní den jako Vánoce

Pro holky je to taky výhodné. Zatímco od kluků se na Valentýna očekává, že jim koupí nějaký zaláskovaný dáreček, blowjob nic nestojí a oběd nebo večeři vařit taky musíte.

Pomozte v boji proti rakovině

Den steaků a orálního sexu má důležité poslání. Neexistuje jen proto, aby udělal dobře všem mužům, chce pomoct také lidem s rakovinou. Na www.officialsteakandblowjobday.com můžete přispět tři, pět, deset nebo padesát dolarů a výměnou bude vaší partnerce poslána pozvánka, která jí vysvětlí, co je dneska za den a poradí, jak připravit steak a jak se provádí správný blowjob. 80 % z částky bude darováno na boj s rakovinou a zbytek zaplatí hosting, emaily a hodně kafe pro vývojáře webu.

Mimochodem dneska se slaví ještě jeden zajímavý den, ale řekněte… Koho zajímají čísla, když se může nechat rozmazlovat rozkoší a dobrým jídlem.

march14_will_be_epic

Dneska je také Den Pí

Komentáře

Nahoru