Dnes můžete naposledy získat Windows 10 zdarma

Společnost Microsoft dala uživatelům šanci získat do 29. července 2016 upgrade na operační systém Windows 10 zcela zdarma. A dnes je poslední den, kdy můžete na svém zařízení ze stávajícího systému Windows 7 či Windows 8.1 přejít bezplatně na Windows 10.

I když nechcete nový operační systém ještě používat, můžete si ho na svém zařízení aktivovat a instalaci odložit na později (tuto možnost aktualizační program nabízí).

windows-10-1535765_1280

Windows 10 můžete stahovat dnes naposledy zdarma. Zdroj: Pixabay

Microsoft konče dnešním dnem odstraní nabídku, která majitele počítačů a notebooků vyzývala k upgradu. Nicméně, někteří uživatelé odstranění nabídky k upgradu ocení, protože Microsoft byl při propagaci agresivní. Ne jednou se stal Microsoft terčem kritiky ze strany uživatelů, kteří podotkli, že se cítí být podvedeni a donuceni k instalaci.

Za vyzkoušení nic nedáte. Upgrade ponechá veškeré vaše soubory a programy v počítači tak, jak je máte doposud. A pokud se vám nový systém nebude zamlouvat, máte 30 dní na to, abyste se vrátili do původního operačního systému.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru