Divnolidi opět na scéně

Také vás bavilo sledovat fotografie zvláštních lidí, kteří se pohybovali v prostředcích hromadné dopravy? Nebo se vám dokonce podařilo někoho takového osobně potkat? A byli jste zklamaní, když byla stránka divnolidí zrušena? Tak nezoufejte, divnolidi se nám vrací na scénu!

Na začátku září jsme vás informovali o nově vzniklé facebookové skupině Divnolidi v MHD. Týkala se lidí cestujících v prostředcích hromadné dopravy, kteří byli něčím zvláštní. Skupina měla obrovský úspěch, během pouhých tří dnů nasbírala více než 16 000 fanoušků.

Zhruba o čtrnáct dní později však byla zrušena. Zřejmě se poznal někdo z divnolidí a stránku nahlásil.

Téměř 60 000 fanouškům ale její osud nebyl lhostejný, a tak neuplynul ani týden a máme zde novou stránku Divnolidi v MHD. Má zatím pouze necelé 3000 fanoušků. A opět tu existuje hrozba jejího zrušení. Ale co bychom to teď řešili, když se jejími fotkami můžeme bavit.

divnolidiSmoula

Šmoulům se v MHD rychle utíká před Gargamelem.

Tady si asi někdo hrál s Ctrl + C a Ctrl + V. Nebo že by opravdu dvojčata?

Tady si asi někdo hrál s Ctrl + C a Ctrl + V. Nebo že by opravdu dvojčata?

Máme tu i další zdroje zábavy. Divnolidi se nám totiž začali rozšiřovat i za hranice MHD. Teď je můžete běžně potkávat i na ulici. Divnolidi na ulici mají také svoji facebookovou stránku, momentálně jsou s necelými 7000 fanoušků populárnější než divnolidi v MHD.

divnolidiNaUlici

Tady rozhodně neparkujte!

divnolidiNaUliciPozadi

Po Praze s holým zadkem.

A kdyby to jednoduše nevyšlo na Facebooku, máme tu ještě Tumblr. I na něm už je podobná stránka. Nejedná se tam sice přímo o divnolidi v MHD, ale nese název Muži, kteří zabírají příliš mnoho místa ve vlaku. A pojmenování je to opravdu výstižné.

tumblr_mtfp7gEe061sqv9too1_500

Muž, který zabírá příliš mnoho místa ve vlaku.

tumblr_mti70jyv421sqv9too1_500

V pozdním vlaku, kde není mnoho cestujících, si můžete dát dvacet.

Nezapomeňte se také dívat kolem sebe a pokud někoho, koho by stálo za to zvěčnit, potkáte, neváhejte a foťte.

Komentáře

Nahoru