Dnes vyšlo 1 článků

Dívka, která vás zvedla ze židle, je zpět. Co pro nás má tentokrát?

Dívka, která vás zvedla ze židle, je zpět. Co pro nás má tentokrát?

Pamatujete si dívku, která dala výpověď pomocí suché mazací tabule a fixy? Dívku, které v práci říkali HOPA – Hot Pieces Of Ass? Jenny přichází zpět a opět nám přináší pár fotek. Co si pro nás připravila tentokrát?

Jenny DryErase je ve skutečnosti losangeleskou herečkou, která na jednom ze svých konkurzů prostě dostala roli jako každou jinou. Nakonec se ukázalo, že to nebyla role jako každá jiná. Ve své roli pro server theChive.com si totiž měla zahrát právě Jenny DryErase, která dá výpověď svému šéfovi pomocí mazací tabule, fixy a fotografií.

Potom, co autoři této kachny fotografie zveřejnili, nestačili se sami divit a zírat, čemu všemu lidi věří. Většina lidí brala jejich vtip vážně, a ten se tak šířil neskutečnou rychlostí. TheChive.com je přitom autorem jiných známých kachen, jako „Donald Trump Tip“ či „Textovková pohroma“, takže by se dalo předpokládat, že jejich výtvory budou brát lidé s nadhledem.

A tak se Elysa a majitelé theChive.com, bratři Leo a John Resig, rozhodli uvést vše na pravou míru a nafotit další sérii fotek, na kterých se přiznávají k tomu, že jejich vtip byl vážně jen pouho pouhou kachnou.

jenny1

jenny2

“Krásnou středu všem!”

jenny3

“Posledních 24 hodin bylo neskutečných.”

jenny4

“Mnozí z vás si lámou hlavou nad tím, kdo vlastně jsem.”

jenny5

“Moje příjmení je Porterfield.”

jenny6

“Ale… Moje jméno není Jenny.”

jenny7

“Nýbrž Elyse.”

jenny8

“Jsem herečka v L.A.”

jenny9

“A to s Jenny a výpovědí byla kachna.”

jenny10

“Od serveru theCHIVE.com.”

jenny11

“Od stejných lidí”

jenny12

“Kteří vám přinesli kachnu s Trump Tip…”

jenny13

“A také kachnu s The Teen Texting Disaster.”

jenny14

“Skvěle jsem se bavila a tak…”

jenny15

“Doufám, že jste se bavili také.”

jenny16

Zdroj: www.thechive.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru