Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Divizi New Media společnosti LCG posiluje Eldar Vagabov

Internetová divize poradenské společnosti LCG 360°Consulting má od podzimu novou posilu. V rámci rozšiřování aktivit na trhu online marketingu přivedla do svých řad zkušeného manažera Eldara Vagabova. Ten bude ve firmě působit na pozici Account & Business Development Manager, kde bude jeho úkolem především akvizice nových klientů a zajištění chodu jednotlivých projektů.

Vagabov přichází z prostředí velkých developerských společností působících v rámci českého i evropského trhu s nemovitostmi jak osobního, tak i komerčního zaměření.

Podílel se na výstavbě lukrativních areálů rodinných domů v Praze a okolí a později vykonával funkci marketingového ředitele velkého komerčního areálu nedaleko Prahy. Za sebou má práci na vedoucích pozicích společností Bohemia Drive, L-Trade či 2S-stav.

“Mnoholeté působení v prostředí velkých developerských společností mi přineslo důležité zkušenosti nejen v rámci řízení a koordinace rozsáhlých projektů ale i marketingu. To nakonec rozhodlo i při výběrovém řízení. Práce na projektech v divizi LCG New Media je pro mě velká výzva,“ řekl Eldar Vagabov.

LCG New Media se tento rok rozhodla expandovat na českém trhu online marketingu. V září spustila akviziční online kampaň, která má za cíl přinést nové klienty. Kromě toho divize představila nové moderní webové stránky a personálně posiluje. „Do našeho týmu jsme hledali poslední důležitý článek, a to zkušeného člověka nejen z oblasti marketingu a řízení projektů, ale i přesahem do business developmentu, který jsme potřebovali personálně posílit,“ prohlásil výkonný ředitel společnosti LCG New Media Vojtěch Lambert.

Online divize LCG New Media byla založena z kraje roku 2012. Během krátké doby se divize etablovala mezi přední firmy zabývající se komplexním consultingem a online strategií. Mezi klienty patří například Ferring Pharmaceuticals, Iscare, Asus, Česká spořitelna, iShorts, Službomat nebo České Energetické Centrum.

Kontakt:

Martin Eckstein

PR Consultant

Tel.: 731 46 48 46

Mail: martin@eckstein.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru