Díky této aplikaci si budou vaši přátelé myslet, že jim odepisujete

Vytvořte skupinový chat na Facebook Messengeru. Rozběhněte nějakou vážnou debatu. Nakonec použijte aplikaci Godotify, která způsobí to, že se v tomto skupinovém chatu ostatním uživatelům zobrazí tři tečky, jako byste něco psali. Oni si budou myslet, že jim něco píšete, ale ve výsledku budete dělat úplně něco jiného. Ve výsledku uvidíte, kdo má tolik trpělivosti, aby čekal na vaši odpověď, která ale nikdy nepřijde.  

Godotify je jednoduchá aplikace, díky které rozčílíte své přátele na Facebooku. Stačí si ji stáhnout do počítače, přihlásit se přihlašovacími údaji, jaké používáte na Facebooku, a nechat ji běžet na pozadí. Potom stačí napsat některému z vašich přátel, například: „Hej, musíme si promluvit.“ Jakmile vám přítel na tuto větu odpoví, Godotify to zaznamená a vloží ho na seznam „čekajících přátel“. Uvidí pouze tři tečky, jakože něco píšete, ale ve skutečnosti to za vás dělá Godotify.

Aplikace je ke stažení pro Mac OS X i pro Windows.

godotify01

Zdroj: Mashable

Zdroj: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru