Díky pizza kompasu bude váš smartphone konečně k nečemu dobrý

Díky pizza kompasu bude váš smartphone konečně k nečemu dobrý

Jste milovníci pizzy? A máte na ni chuť právě teď, hned, aspoň na jeden dílek? Pak možná oceníte novou aplikaci, která se nedávno objevila v Apple App Store.

Pokud překousnete drobný poplatek za aplikaci, čítající 99 centů, můžete si aplikaci stáhnout do svého smartphonu a ona vás pak bude neomylně navádět přímo k nejbližším pizzeriím. Aplikace využívá Google Maps a podle prvních zpráv je poměrně přesná – pizzerie jsou na mapě navíc ztvárněny roztomilými dílky pizzy.

Tvůrce aplikace, Dan Blackman, pro její fungování využil známý Foursquare, díky čemuž je aplikace schopná lokalizovat nejbližší pizzerie (a podle jeho slov funguje výborně i v Amsterodamu – a měla by po celém světě). Aplikaci stvořil s pomocí Oak Studios a nyní ji plánuje rozšířit i pro Android.

Zdroj: https://mashable.com/2013/05/07/pizza-compass-app-finally-makes-your-smartphone-useful/

Zdroj obrázku: https://mashable.com/2013/05/07/pizza-compass-app-finally-makes-your-smartphone-useful/

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

 • Testovala to redakce Objevit.cz i v Česku? To by mě zajímalo, jestli to funguje a něco najde i u nás. :-)

  • Testovala a zrovna tohle je zatim opet jen pro IT komunitu, protoze zase ne kazdy druhy pouziva Foursquare, takze tech pizzerek tam moc neni.

   Btw. cekal jsem oslavne komentare na vraceni Disqus :-)

   • No, tak aspoň nebude mít Damejidlo.cz konkurenci. A video z článku je fuč, zase někomu smazali YT účet.

    Oslavné komentáře proběhli jen v mojí mysli :-))

   • Dal jsem tam jiné, nové.

    Pokud proběhli oslavy po změně Disqus, tak až uvidíš, co tě čeká na Objevit za pár dní, tak to se asi po..poblázníš :-)

   • No doufám, že disqus nepůjde zase pryč… :-/

   • Nepůjde, necháme jej tady, aby zde bylo možné propojení s dalšími weby, které se budou spouštět co nevidět :-)

   • Jo, myslím, že jste tu něco psali o herním webu.. ale teď píšete množné číslo, takže toho bude evidentně víc :-) Jen ne prosím další bulvár, stačí co za 3,14čoviny píše ten nový extra.cz

   • Na hernim webu se pracuje, ale nebude to magazin, spusteni je planovane tak nejdri za ctvrt roku, zatim se web vyviju a driv jak za ty 3 mesice hotovy urcite nebude. Bulvarni magazin to taky nebude :-) Nebo aspon ne moc velky bulvar :-D

Nahoru