Dnes vyšlo 15 článků

Díky novému systému Listonoška pošlete své dopisy jednoduše elektronicky!

Díky novému systému Listonoška pošlete své dopisy jednoduše elektronicky!

Žádný tisk a žádné spěchání na poštu či ke schránce. Systém Listonoška vám nabídne posílání dopisů z pohodlí domova či kanceláře. Jak vysvětlují tvůrci na webových stránkách, jednoduše nahrajete dopis, vyplníte adresu a kliknete na odeslat. Listonoška také zaručuje dodržení listovního tajemství stejně jako Česká pošta. A cena? 12,50 Kč za dopis.

Po vašem odeslání pracovníci dopisy vytisknou, zabalí a odešlou na zadanou adresu. Listonoška ovšem má i další funkce jako jsou archivace a automatizace písemné pošty. Systém připomíná trochu e-mailovou schránku, kde vidíte všechny své odeslané dopisy, které si můžete štítkovat či schovávat. Užitečné může být také utváření šablon.

Protože si běžní lidé v dnešní době dopisy příliš neposílají a dávají přednost elektronické poště, je služba určena zejména pro střední a větší firmy, které mají s fyzickou korespondencí největší běhání. 

A bezpečnost?

“Vaše data šifrujeme 256 bitovou AES šifrou, která byla uznána Národní bezpečností agenturou NSA ke kódování nejtajnějších dokumentů.” píše se na oficiálních stránkách. Bezpečností se tedy Listonoška vyrovná například bankovním domům. Rady a další aktuality se navíc můžete dozvědět z oficiálního blogu nebo z Facebooku.

Zdroj: listonoska.cz, facebook.com, lupa.cz

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru