Díky Netflixu vás může trénovat oblíbená seriálová hvězda

I Netflix už přišel na to, že v dnešní době je hrozně populární chodit do fitka, posilovny či jiného centra, kde se budete spolu s ostatními potit za lepší postavu. Místo sledování další série se tedy teď můžete s Netflixem vydat sportovat.

Nový projekt slibuje, že přemění vaši oblíbenou postavu z Netflixu v osobního trenéra, který vás povzbudí, kdykoliv vám dojdou síly. Jenže má to háček.

Musíte být trochu šikovní, rozumět elektronice a programování. Netflix má připravený hezký návod, ale pro laika je to pořád málo. Nezasvěceného totiž vyděsí už zmiňovaný návod.

netflix-make-it

Nápad je to rozhodně hezký a reklama Netflixu jej zobrazuje působivě, ale těžko říct, zda se do toho vůbec někdo pustí. Netflix je však podobnými srandičkami známý. Kdysi například představil ponožky, co umí vypnout televizi, když usnete. Ale také si je musíte sami vyrobit.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru