Vtip německé televize: Češi mohli mít moře, díky europoslancům jsme však stále na suchu!

Češi jsou už po dlouhá léta terčem výsměchu na adresu toho, že nemáme moře. Ale musíte uznat, že by to byla představa krásná ho tady mít. A dokonce se objevila i možnost, že by právě Česká republika měla deset kilometrů chorvatského pobřeží! Avšak naši milí europoslanci tuto skvělou nabídku vyměnili za dvě (zbytečné) židle v Bruselu, kde stejně nic pořádného nedělají! Nepřijde vám to divné? 

Již po staletí je významným českým snem mít moře. Asi každý Čech jednou na toto pomyslel, jak by to tady vypadalo s mořem… Avšak možnost se objevila! Česko mohlo mít moře. Češi si mohli užívat vody, respektive deseti kilometrů chorvatského pobřeží, což si myslím, že pro národ, jehož hranice neomílají vody jakéhokoliv moře je poměrně přijatelné. Avšak „eurobrzdiči“, jak nazývá německá televize naše euro-poslance mají evidentně jiné priority než-li uspokojení dávného českého snu! Jak to?

Místo českého moře dvě židle v Bruselu

Ukázala se zde nabídka, že by právě Česká republika mohla mít moře. První variantou bylo, že Česko si ho nechá. Avšak kvůli zbyteční ziskuchtivosti našich politiků, tuto lukrativní a podle mého názoru skvělou nabídku vyměnili za dvě židle v Bruselu. Hezké! Tím však ještě nekončí jejich ziskuchtivost. Aby jim to český národ neměl za zlé, tak se to nedostalo dále. Jenom díky odvysílání zahraničních televizí nyní Česká republika ví, že tato šance, která se ukáže jednou za xxx let, tu byla. A díky naším „skvělým“ politikům, kteří si v Bruselu vydobyli velice zajímavé a hlavně výsměšné přezdívky, byl návrh českého moře zamítnut – údajně! Ale nepřijde vám to všechno tak nějak podezřelé…?

Vtip německé televize na Česko: Skrytá pointa, která vypovídá o tom, aby Češi šli volit

Pokud vám celé video přišlo divné, nejste sám. Hezké by to sice bylo, jezdit do České republiky k moři, ale  bohužel. Jedná se totiž o další narážku ze zahraničí. Tentokrát ze strany německé televize, která vytvořila tuto reportáž z důvodů, aby Čechy upozornila na volby. Ale musíte, uznat – docela dobrý aprílový žertík.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru