Díky Airbnb můžete strávit noc v australské pobočce IKEA

Díky Airbnb můžete strávit noc v australské pobočce IKEA

Zajisté jste někdy navštívili nějakou z poboček největšího světového prodejce nábytků – firmy IKEA. Plno hezkých věcí, hezkého nábytku, avšak bez využití. Plno lidí se chodí do IKEY jen koukat na hezké věci a „vykrádat nápady“ (co by si mohli u sebe doma udělat). Australská IKEA však dostala nápad, svěřila své prostory do rukou Airbnb. Nyní mohou zájemci celkem levně strávit noc v australské IKEE.

Určitě jste se alespoň jednou za život podívali do rozmanitých prostorů obchodu IKEA. Nejenže je tento obchod proslulý vymýšlením složitých názvů pro různé produkty, ale také svým rozmanitým výběrem matrací, postelí, nábytku a všeho podobného. To se dá však celkem slušně využít pro ubytování. Uvědomila si to pobočka společnosti IKEA v australské Sydney a v rámci propagace „otevřela dveře návštěvníkům“, kteří chtějí v obchodě zůstat přes noc. IKEA proto nabídla své prostory Airbnb, tedy službě, díky které se můžete ubytovat takřka po celém světě.

ikea_airbnb2

Za málo spoustu luxusu

Je pravdou, že australská IKEA vypadá na venek jako obří modrý kvádr, ale zevnitř (jak to u poboček IKEA bývá běžné) je luxusní nábytek. Navíc se IKEA nachází nedaleko od letiště, takže můžete z pohodlí parkoviště sledovat, jak letadla létají sem a tam. Možná vás zajímá, kolik vlastně taková noc v IKEE stojí… Celkem málo, směšných 11 australských dolarů.

ojhg611ehje4kyv2ezn4

Avšak jedna podmínka

Cena je nízká, avšak zájemci o ni musí v jistém smyslu bojovat. Jak? Zájemci mají 25 slov, v kterých by měli ve stručnosti popsat, proč by chtěli v IKEE přespat a co by tam přes noc dělali.

Nezbývá než jen se pozastavit nad geniálním nápadem australské pobočky, neboť se jedná nejen o dobrou vzpomínku pro hosty, ale také zároveň o jistou propagaci, kterou určitě každá firma potřebuje.

airbnb_ikea_00

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru