Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Digitální agentura Taste rozšiřuje svůj SEO tým

Digitální agentura Taste rozšiřuje svůj SEO tým

Tým SEO specialistů v digitální agentuře Taste se rozrostl. Filozofií agentury není požadovat od jednotlivých expertů univerzálně rozložené SEO dovednosti, ale spíše dobrou orientaci ve vlastním oboru, drive a přístup k práci. Výsledky pak doručí celý tým. V létě do Taste nastoupili Oleksandr Dzulja a Lukáš Lipovský, kteří doplnili svými juniornějšími znalostmi řady již seniorních odborníků a soustředí se tak společně na komplexnější zakázky. Technickým otázkám se nově věnuje především David Bureš. Nikola Fialová se ujala převážně dohledu nad problematikou komplexního obsahu a linkbuildingu.

Oleksandr Dzulja dosud pracoval 5 let jako SEO specialista v agentuře Mediaunit.

Lukáš Lipovský nastoupil jako juniornější specialista se zkušeností v agentuře Gildy.

David Bureš pracoval ve společnosti Czech News Center jako Specialista optimalizace pro vyhledávače pro portál Auto.cz, kde dříve působil také jako redaktor. Nikola Fialová pracuje v Taste již 5 let a spolu s Matějem Veličkou, který v Taste pracuje již 9 let, vytváří stabilní oporu týmu.

Richard Klačko, vedoucí týmu SEO, doplňuje: “K našim firemním hodnotám patří edukace trhu a neustálý rozvoj marketingových oborů. Týmy tedy skládáme z lidí, kteří jsou ochotni čelit novým podnětům a nechtějí být jen stereotypními konzultanty. Hledáme specialisty, kteří mají chuť rozvíjet sami sebe i celé své oddělení. To nám pomáhá jak po odborné stránce, tak při posilování brandu. Naší specialitou v rámci edukování trhu a zlepšování kvality našich služeb je inovování. Inovujeme nástroje, audity, strategie, analýzy i know-how, které SEO specialisté používají denně. Dosažené poznatky pak poskytujeme veřejnosti jako podklady k vlastnímu studiu. Posledními takovými materiály jsou např. komplexní linkbuildingová strategie a SEO obsahový audit a obsahová strategie. Při náboru nám pomáhá, že pořádáme různé meet-upy jako SEO Date, kde se potkáváme se specialisty, konferenci SEO Restart, kde se navazují kontakty, účastníme se SEO víkendů, jsme také aktivní v různých skupinách expertů.”

Tým SEO má v plánu růst dál, a to jak z hlediska složení, tak i s vyhlídkou na nové zajímavé projekty. Díky tomu, že týmová práce ale hlavně osobní nasazení je pro Taste základním stavebním kamenem, dává Taste přednost uchazečům, kteří chtějí pracovat v týmu z pražské kanceláře. Vychází ale vstříc i zaměstnancům, kteří upřednostňují remote office. Pro ně zavedla Taste systém 3-1-1, který umožňuje pracovat na home office nebo využívat asynchronní dny.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru