Digitální agentura Brainz sestavila tým pro virtuální realitu

Digitální agentura Brainz vytvořila tým pro virtuální realitu, který se bude zabývat speciálními operacemi v oblasti virtuální reality. Tvářemi tohoto týmu jsou Robin Pultera, Jan Brukner, Ondřej Pultera, Jana Gálisová a Jiří Macek.

Tým Brainz VR bude pod vedením technického ředitele a spolumajitele digitální agentury Robina Pultera, který v agentuře pracuje už od jejího vzniku.

brainz

Zdroj: Brainz.cz

Ve funkci art directora bude působit Jan Brukner, výtvarník a kreativní specialista v oblasti realizace CG a 3D projektů. Mezi jeho klienty patřily například Kofola, Plzeň – evropské hlavní město kultury 2015, Jeep, Hollywood Classic Entertainment, Česká televize a další.

Po německém angažmá se do agentury Brainz vrací Ondřej Pultera, který byl vedoucím týmu vývojářů v Good Games. V týmu Brainz VR povede vývoj.

Jana Gálisová přechází do agentury z bratislavské společnosti zabývající se 3D produkcí Alice in Tokyo. Bude se starat o realizaci projektů v oblasti virtuální reality.

V čele produkce 360° videí vystoupí Jiří Macek, který se během své kariéry podílel na natáčení reklam pro klienty T-Mobile Austria, Pilsner Urquell či Nestlé.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru