Dnes vyšlo 1 článků

DIAMOND DESIGN: Live in what you love

Na design si potrpíme všichni a netvrďte nám, že ne. Jsme schopní naaranžovat si věci na stole, aby vypadaly hezky, až je vyfotíme na Instagram, chceme žít v kráse a luxusu a dívat se na hezky vypadající věci. Chceme žít v tom, co milujeme.

Víte, co v dnešním světě nejvíce přitáhne zákazníky? Když je přesvědčíte, že právě váš výrobek je stylový, když se vám daří budovat značku a vytvořit pocit, že vlastnit váš výrobek je radost a pocta. Cesta k tomuto stavu je bohužel velmi svízelná. Možná si řeknete, že snazší to mají firmy v oboru módy, ale tak to není. Důkazem, že se toho dá dosáhnout i v jiných odvětvích, je DIAMOND DESIGN.

Luxus, který musíte mít

Firma DIAMOND DESIGN prodává zdánlivě obyčejný produkt – závěsy, ale už při prvním pohledu na jejich web zjistíte, že nic obyčejného vás v jejich nabídce rozhodně nečeká. Je patrné, že se zaměřují na luxusní zboží, a výborně se jim daří vyvolávat pocit, že závěsy od nich musíte mít.

diamonddesign

Hned z první stránky webu je znát luxus

Myšlenka, že potřebujete zrovna závěsy DIAMOND DESIGN, vám vlastně běží v hlavě dokonce už tehdy, když jste ještě žádný jejich výrobek neviděli. V tu chvíli už totiž víte, že nabídnou něco extra.

Skutečně to stojí za to

Po bližším prozkoumání zjistíte, že skutečně nabízí kvalitu, kterou jste očekávali už podle designu webu a způsobů budování brandu. Látky si přiváží z Belgie, Francie nebo Itálie a z nich sami šijí závěsy, rolety a jiné druhy stínění do interiéru a exteriéru na míru.

ZAVESY_ZACLONY_5_WEB-1440x600

I na fotkách si DIAMOND DESIGN zachovává svůj styl

Fotografiemi na webu nešetří a všechny vypadají lákavě. Jsou jen důkazem toho, že produkty DIAMOND DESIGN patří do výjimečných prostor. Zřejmě i díky tomu, že jsou vždy šité na míru a zákazníkům radí profesionální designér, výsledek je vždy dechberoucí.

ZAVESY_ZACLONY_4_WEB-1440x600

Bohaté ukázky výrobků jsou základ

Poctivé služby od důvěryhodného týmu

Další, co na zákazníky platí, je představení týmu. Působí mnohem důvěryhodněji, když lidé vidí konkrétní zaměstnance a tváře firmy. DIAMOND DESIGN bez problémů představuje svůj tým, dodává fotky z firemních teambuildingů, a tak je vidět, že mezi zaměstnanci to skutečně funguje. Působí to tak, že za stíněním DIAMOND DESIGN stojí tým nadšených lidí se zájmem o bydlení a design. A od takových si zákazník rád nechá poradit a doporučit vhodné řešení.

novinka-kola-1440x600

Jak na vás tým působí?

Nejen výrobek přivádí zákazníky

DIAMOND DESIGN také ví, že pro budování brandu nestačí jen prodávat své výrobky. Ve článcích na webu lidem představují různé možnosti v oblasti závěsů – třeba přírodní design. Vydávají dokonce svůj vlastní elektronický magazín Reflector.

reflector

Takhle se buduje brand

Už z jejich webu je prostě jasně vidět, že to u nich ve firmě žije. A to jsme ještě nenavštívili jeden z osmi showroomů po celé republice, takže vlastně nevíme, jak vypadají závěsy naživo. Přesto bychom si je už teď moc rádi objednali.

A jaké si z toho můžete vzít ponaučení?

Na firmě DIAMOND DESIGN jsme si demonstrovali, že luxusně působící značka se dá vybudovat s každým produktem. Jen je potřeba dodržovat pár zásad a aplikovat několik základních kroků. Ve vztahu k DIAMOND DESIGN si připomeňme například tyto:

·  Zaplaťte si kvalitního designéra, ať vaše webové stránky k něčemu vypadají.

·  Nešetřete ani na produktovém fotografovi.

·  Ukažte veřejnosti, kdo za vaší firmou stojí.

·  Vymyslete si přesvědčivý slogan, který nebude podbízivý.

·  Nesoustřeďte se pouze na prodej.

Třeba se i vám nakonec povede vybudovat firmu, jejíž výrobky budou zákazníci milovat a stanou se synonymem pro styl.

HOME-1440x600_q85-1440x600

Live in what you love!

Ale dost už povídání, my si teď jdeme objednat nové závěsy.

Komentáře

Nahoru