Devět originálních jmen pro Android

Devět originálních jmen pro Android

Android KitKat. Taky vás tento název překvapil? Není přece obvyklé, aby se Google inspiroval názvem výrobku nějaké značky… I když možná je to lepší než většině lidí nic neříkající Key Lime Pie. KitKat zná snad každý. Představte si totiž, že by to mohlo být ještě horší. Existuje tolik nejen sladkých potravin, po kterých by mohl být Android pojmenován.

Google v úterý oznámil, že jeho nový Android ponese jméno KitKat. Možná je vám tento název proti srsti a byli byste radši za původní Kie Lime Pie, ale nedělejte si starosti. Vždyť existuje ještě tolik jiných potravin, které by někdy mohly zakusit tu krásu být součástí Google rodiny. Doufejme tedy, že má před sebou Android ještě dlouhou budoucnost, aby je všechny stihl vystřídat.

Tady je pár více či méně pravděpodobných návrhů, které se vám představují ve své plné kráse. Nejpravděpodobnější z nich se zdá zřejmě Nutella – koneckonců v čem je Nutella podivnější než KitKat? Nebo se vám líbí Android Kinder Surprise? Jaký název byste Androidu vybrali vy?

android-QUINOA

kale

android-kinder-surprise

butter

double-down

limburger-cheese

nutella

hotdog

maryJanes

Zdroj: Mashable

Komentáře

Nahoru