Děti ve Švédsku si mohou z krabice od Happy Mealu vytvořit brýle pro virtuální realitu

Švédský McDonald’s si pro malé návštěvníky přichystal překvapení. Kromě klasické hračky, která je k dostání v každém Happy Mealu dostanou navíc ještě jedno překvapení. Z krabice od Happy Mealu lze jednoduše vytvořit brýle Happy Goggles, které slouží ke sledování virtuální reality. Toto překvapení bude v omezeném množství 2500 kusů a bude k dostání ve 14 restauracích McDonald’s po celém Švédsku.

Tato akce bude ve Švédsku probíhat první dva březnové víkendy a to jen z toho důvodu, že děti ve Švédsku mají jarní prázdniny a často jezdí s rodiči na hory. A právě tomu se švédský McDonald’s přizpůsobil a vytvořil téma virtuálního světa, které budou moci děti díky Happy Goggles sledovat. Vytvořil virtuální hru s názvem Slope Stars, nebo-li Hvězdy a sjezdovky.

„Věříme, že tato virtuální hra bude příležitostí, jak spojit rodiny v současném digitálním světě. Rodiče se díky ní mohou naučit více o znalostech svých dětí a nahlédnout do digitálního světa, který je pro jejich potomky přirozeným prostředím. Společné hraní hry navíc může přispět ke vzájemnému sbližování členů rodinyuvedl marketingový ředitel švédské pobočky společnosti McDonald´s Jeff Jackett.

3015033-7

Zdroj: Gamespot

Komentáře

Nahoru