Tisková zpráva: Detail.cz Vám dá ty informace o firmách, které jste vždy hledali

Detail.cz Vám konečně dá ty informace o firmách, které jste vždy hledali. A to bez registrace a zdarma.

Jistě jste někdy hledali na ARESu, v Justice, nebo podobné databázi. Detail.cz Vám dá informace z těchto a dalších 35 ověřených zdrojů. Na 1 místě tak přehledně a intuitivně zjistíte všechno, co hledáte.

O Detail.cz

Detail.cz je internetový portál, který přináší detailní informace o veškerých firmách a podnikatelích v ČR. Spojuje tak dohromady naprosto nesourodá data na 1 webu.

Největší výhodou je nevídaná přehlednost a intuitivní ovládání, díky kterému je procházení webu a vyhledávání dat jednodušší, než kdy dřív.

Oproti obdobným řešením přináší Detail.cz informace o firmách v souvislostech, propojeních a časových osách. Uživatel si tak může vyhledat nejen název firmy, IČO, adresu a právní formu, ale i kontaktní osoby, obory podnikání, nebo si v přehledné grafice prohlédnout vývoj firmy v číslech. Toto dává možnost vnímat propojení různých firem a osob v čase.

Zároveň Detail.cz ukazuje ve kterých online médiích se o dané firmě píše a dává odkazy na konkrétní články. Uživatel také může najít veškeré změny v rejstřících, které u firmy proběhly, nebo zjistit informace o vyhraných veřejných zakázkách.

Rozhodně jde o web, který si přidáte do svých záložek ještě dnes.

Open data

Detail.cz si dává za cíl určitým způsobem suplovat roli státu v poskytování kvalitních a ověřených dat.

Tyto data jsou poskytována formou “open data”, tedy otevřena každému k dalšímu zpracování a užití.

Zdroje dat

Data v portálu Detail.cz jsou aktualizovány každé čtyři hodiny (některé i častěji). Detail.cz vychází z nejaktuálnější a nejobsáhlejší obchodní, marketingové a analytické databáze Merk.cz, která indexuje miliony různých dat z více než 40 ověřených zdrojů.

Portál Detail.cz spustila společnost Imper CZ, s.r.o. v únoru 2014

Kontakt:

Matyáš Ostříž

IMPER CZ, s.r.o.

e-mail.: matyas.ostriz@imper.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru