Dnes vyšlo 15 článků

Děsivé rentgeny: Co lidé mohou mít všechno v těle

Lidé chtějí testovat všechny možné a nové věci. Klidně i na sobě, a tak si strkají různé předměty do různých tělesných otvorů. Avšak, když zajdou k lékaři pošle je na rentgen. Na těchto snímcích je však něco pozoruhodného, vlastně všechno. Podívejte se, kam až člověk může zajít… (resp. co si kam může strčit).

Možná se ptáte, co je na rentgenech děsivého… Správná otázka, ale vážně zajímavá odpověď. Proces, který leckdy trvá několik minut  a odhalí tajemství – rentgen, nad kterými se člověk pozastaví a hledí na ně s otázkou “Co to je?”… Proč?

Objevování nových věcí

Lidé jsou vynalézaví a chtějí zkoušet nové a nové věci (proto v současnosti vznikají nové adrenalinové sporty a spoustu nových okořenění života v podobě různých výzev, apod.). Avšak co je nejvíce láká jsou zřejmě tělesné otvory. Možná někteří pravidelní diváci Simpsonových budou znát, jak si Homer Simpson nastrkal celé balení pastelek do hlavy, což ho značně omezovalo v myšlení. Ale co si reální lidé dokáží kamkoliv strčit… velice pozoruhodné.

Živý bankomat

Vezmeme v potaz, že naši prohlídku skvostů začínáme u nejmenšího problému, dejme tomu, že jste měl v ruce otevřenou peněženku a láhev nějakého toho pití. Omylem jste se napil z peněženky – a veškeré penízky vám naskákaly (jak jinak než samy) do břicha.

1614601

Zůstaneme u stejného případu, ale místo peněženky (jak jinak než omylem) spolknete celou láhev (hrozivá představa). Nebo vás prostě zajímá, co se všechno vejde do řitního otvoru…

1614603 1614607

Občas to zajde (při stříhání intimních partií) až do extrému, že se nůžky objeví tam – kde nemají (vážně) být…

1614606

Nyní přestoupíme k hlavě, která je asi na celém těle to nejdůležitější. Lidi to ještě více láká a takto to dopadá…

1614600

Chtěl se jenom podrbat…

1614599

Zatloukání hřebíků

1614608

Další nůž

1614604

Klíče (už se nikdy neztratí)

1614602

“Hřebíček uhodil na hlavičku”

Upřímně lituji těch doktorů… 😀

Zdroj: prask.nova.cz

Komentáře

Nahoru