Tisková zpráva: Designové reproduktory Genius Lumina

Společnost Genius uvádí na trh před koncem roku novinku v podobě elegantní a designové propracované repro soustavy 2.1 Genius Lumina. Nové reproduktory jsou vhodné jak do bytu, tak i do kanceláře, kde budou nevšedním a skvělým doplňkem. Ocení je tak uživatelé, kteří mají rádi moderní design.

Genius Lumina se na první pohled odlišuje od všech repro systémů 2.1 svým nevšedním kónickým designem v moderním bílém provedení. Uživatel tak již nemusí přemýšlet kam reproduktory „schovat“, aby nerušily, ale naopak se stanou elegantním doplňkem, kdekoliv budou umístěny, stejně jako moderní umění. Vzhled i atmosféru podtrhuje jemné podsvícení ovladačů a satelitních reproduktorů. Díky bílému provedení a oblým tvarům se bude skvěle hodit i k produktům Apple.

Nejen elegantní a moderní vzhled, ale i kvalitní poslech a propracované provedení je doménou této soustavy reproduktorů Genius Lumina. Kónický tvar subwooferu věrně reprodukuje hluboké basové tóny, které je možné regulovat. Satelitní reproduktory jsou pak vybaveny kvalitními 2“ měniči, celkovým výkonem sestavy je 25W.

Sestava je vybavena dvěma ovladači hlasitosti, které maximalizují komfort při jejím používání. První ovladač je připojen kabelem k subwooferu a druhý ovladač je bezdrátový. To dává uživateli volnost a možnost ovládat hlasitost hudby i například z pohodlí sedací soupravy. Oba ovladače jsou multifunkční a nabízejí regulaci hlasitosti, regulaci basů a vypnutí. Genius Lumina je vybaven systémem pro automatické vypnutí, který sleduje, zda je na vstupu signál. Pokud je po delší dobu vstup reproduktorů bez signálu (dohrála hudba), reproduktory přejdou do úsporného režimu.

Repro soustava je vybavena dojicí audio vstupů, první je umístěn na zadní straně spolu s konektory pro napájení a satelitní reproduktory a je vhodný zejména pro stabilní připojení například k počítači, a druhý vstup je umístěn z boku subwooferu, ten je vhodný pro připojení mobilních zařízení.

Rozměry jsou u satelitních reproduktorů 80 x 179 x 80mm a u Subwooferu 171 x 249 x 174mm.

Specifikace:

Provedení Bílé
Počet reproduktorů 2.1 (2x satelitní 1x subwoofer)
Připojení 2x Line IN
Ovládání hlasitosti 1x ovladač připojený kabelem, 1x dálkové ovládaní  (bezdrátové)
Frekvence 50Hz – 20kHz
Výkon sestavy 25W
Rozměry Satelity 80 x 179 x 80mm, Subwoofer 171 x 249 x 174mm
Součást balení 2x Satelitní reproduktory, 1x Subwoofer, 1x kabelový ovladač, 1x bezdrátový ovladač, napájecí adaptér, 2x kabel pro Line-In, 1x  návod

Doporučená koncová cena reprosoustavy Genius Lumina činí 1 500,-s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce na www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru